Zlecenie dla Opiekunki w miejscowości Halle (241/2022)

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 06120 Halle, Halle
Planowana data wyjazdu - 25-03-2023
Data publikacji: 16-02-2023
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja
Nowotwór
Podopieczny 2
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w bloku
Udogodnienia na zleceniu:
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
krzesełko toaletowe
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mąż
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc przy wstawaniu
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
zakupy
asekuracja
współpraca z Pflegedienst (czy przychodziła Pflegedienst do seniora ? pielęgniarki ?)
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Szukamy opiekunki dla małżeństwa mieszkającego w Halle.

Senior ma początki demencji, a z uwagi na nowotwór i zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych pozostaje pod kontrolą fizjoterapeuty. Chodzi samodzielnie o lasce i potrzebuje jedynie niewielkiej pomocy w przemieszczaniu się. Ponieważ ma problemy z żuciem, dobrze, gdy opiekunka ma doświadczenie w przygotowywaniu posiłków jako purée, smoothie lub w innej miękkiej formie.

Seniorka, podobnie jak mąż, ma początki demencji. Oprócz tego często dopadają ją zawroty głowy, a przy tym ma poważne zaburzenie słuchu. Nosi aparat słuchowy, ale trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Seniorka nosi też okulary. Stara się być maksymalnie samodzielna w chodzeniu. Dobrze sobie radzi, chodząc o balkoniku, choć potrzebuje asekuracji przy wstawaniu i siadaniu.

Chociaż stan małżonków nieco się różni, potrzebują podobnego wsparcia ze strony opiekunki. Każde z nich samodzielnie myje się w zlewie i dba o higienę intymną, ale wymagają cierpliwości i pomocy przy kąpieli (raz w tygodniu).

Mają też podobne upodobania w ciągu dnia, na przykład oboje lubią spacerować. Senior dodatkowo czerpie radość z majsterkowania na miarę swoich możliwości.

Małżeństwo mieszka w bloku na obrzeżach miasta. To spokojna i urokliwa okolica, idealna na spacer. Warto o tym wspomnieć, tym bardziej że opiekunka codziennie ma sporo czasu wolnego.

Opiekunka ma do dyspozycji własne mieszkanie – bardzo czyste i zadbane. Poza tym obiady trzeba gotować tylko w weekendy.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez spółki Professional Care 24 sp. z o.o. sp.k., Professional Care 24 sp. z o.o., Professional Care sp. z o.o., Professional Home Care 24 sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez wymienione spółki przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Grudziądzka 132, 87-100, Toruń Kujawsko-Pomorskie
48534934134
48564713003
rekrutacja@professionalcare24.pl