Praca w Niemczech! Oferta od zaraz do spokojnej seniorki w bawarskim miasteczku!

Wynagrodzenie
€1850 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 85368 Moosburg, Moosburg
Planowana data wyjazdu - 23-03-2023
Data publikacji: 22-03-2023
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Arytmia serca
Astma
Cukrzyca
Depresja
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa
Nadciśnienie tętnicze
Osteoporoza
Problemy ze słuchem
Osteoporoza
Odleżyny
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom wielorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
rower
Pomoc w opiece:
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko toaletowe
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
opieka aktywująca
opieka w nocy
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
transfer
zmiana pieluch
zmiana podkładów na łóżko
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

OPIS STANOWISKA:

PANI MARIA jest skromną, bojaźliwą, choć lubiącą decydować i nieco wymagającą seniorką, potrzebującą wsparcia i pomocy opiekunki, która zadba o jej bezpieczeństwo i komfort życia.

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Podopieczna nie ma na co dzień problemów z komunikacją, miewa za to zaburzenia słuchu, więc opiekunka powinna do niej mówić głośno i powoli. Pani nosi również okulary, które pomagają jej lepiej widzieć.

Jest sprawna umysłowo. Nie cierpi na żadne zaburzenia orientacyjne.

MOBILNOŚĆ: Pani nie jest osobą mobilną. Nie jest w stanie samodzielnie stać ani chodzić, więc trzeba ją transferować. Pani stara się pomagać opiekunce podczas transferu na tyle, ile ma sił (podopieczna nie jest bezwładna i potrafi trochę pomagać)

POMOC PRZY HIGIENIE: Pani ze względu na choroby nie jest już w stanie samodzielnie zadbać o swoją higienę, więc opiekunka powinna jej w tym pomóc, szczególnie jeśli chodzi o pielęgnację skóry, protezy zębowej, włosów oraz kąpiel, w tym higienę intymną. Do pielęgnacji stóp i paznokci Seniorki przychodzi dodatkowa pomoc z zewnątrz. 

Podopieczna cierpi również na częściową inkontynencję moczową oraz kałową, korzysta z pomocy pieluch oraz wkładek higienicznych. Opiekunka powinna być gotowa do ich zmiany. 

Pani stara się samodzielnie dbać o codzienną zmianę odzieży, potrzebuje jednak wtedy pomocy opiekunki, która powinna znaleźć jej ubranie oraz pomóc w założeniu/ zdjęciu. 

POMOC PRZY JEDZENIU: Seniorka spożywa posiłki samodzielnie, nie ma żadnych problemów z żuciem i przełykaniem. Nie stosuje również żadnej specjalnej diety, szczególnie chętnie jada masło, marmoladę, ziemniaki i jajka. Niechętnie jednak pije, do czego opiekunka powinna ją zachęcać. Lubi pić soki, kawę oraz piwo ( w racjonalnych ilościach) 

NOCKI: Podopieczna zasypia zazwyczaj ok. 21 ale czasami budzi się w nocy 1 raz w celu skorzystania z toalety. Potrzebuje wtedy pomocy opiekunki, która powinna do niej wstać. Pani zażywa na co dzień środki nasenne, które pomagają jej lepiej przesypiać noce. 

INNE: Pani Maria w wolnym czasie lubi oglądać telewizję oraz przebywać na świeżym powietrzu, w ogrodzie. Po dłuższym pobycie w szpitalu miewa nastroje depresyjne, jednak zmienia się to kiedy jest w domu, wtedy czuje się znacznie lepiej.

Panią raz na cztery dni w tygodniu odwiedza rodzina, która spędza na miejscu co najmniej godzinę i w razie potrzeby służy pomocą. Rodzina robi także niezbędne zakupy. 

KOGO SZUKAMY:

Opiekunka powinna być miłą osobą o ciepłym sercu. Powinna również być już zaznajomiona z wykonywaniem podstawowych czynności pielęgnacyjnych.

WARUNKI DOMOWE:

Dom bliźniak, położony w małym miasteczku 20.000 mieszkańców z dostępem do ogrodu. Okolica jest bardzo spokojna, a zarazem jest blisko do centrum miasta.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ NA TO ZLECENIE?

- Internet
- Miasto
- Spokojna okolica
- wiele pomocy domowych
- rower do dyspozycji opiekunki
- brak demencji i Alzheimera
- ok. 55 km od Monachium
- Pomocna rodzina


Jeśli MASZ PYTANIA dotyczące oferty, ZADZWOŃ do nas, DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE lub ZNAJDZIEMY INNĄ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE 😊

 

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452

Święty Marcin 24, Poznań, 61-804 Wielkopolskie
570317903
rekrutacja@perfekton.pl