Zlecenie bez świąt do mobilnego Seniora na północy Niemiec dla Opiekunki z dobrą znajomością języka.

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
+ €100 bonus
Miejsce zlecenia - 24306 Plön, Plön
Data publikacji: 19-10-2021

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Rollator
Choroby
Cukrzyca

internet
własna łazienka
własny pokój
własne WC
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pranie
spacery
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Podopieczny ma 86 lat, 90 kg wagi. Porusza się za pomocą rolatora. Jest osobą zmagającą się z cukrzycą. Ma problemy z ciśnieniem.

  1. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem formularza zgoszenia jest CENTRUM 24 OPIEKA HR LTD  SP. Z O. O., ul. Żeromskiego 4/6, 58-100 Świdnica, NIP: 8842791779, zwana dalej “Administratorem”,.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji odpowiedzi na zapytania z formularza kantatowego.
  3. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. W celu realizacji uprawnień, o których mowa w pkt 1 można wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: biuro@centrum24opieka.pl
Poznańska 21, Warszawa Mazowieckie
886882784
575674888
Bytom@centrum24opieka.pl