Zlecenie do pary sympatycznych i mobilnych seniorów - bez nocek w Lubece!

Wynagrodzenie
€1750 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 23564 Lubeka, Lubeka
Planowana data wyjazdu - 01-02-2023
Data publikacji: 01-12-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Choroba Alzheimera
Osteoporoza
Osteoporoza
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)
Podopieczny 2
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Arytmia serca
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
własny pokój
samochód do dyspozycji
rower
własne WC
TV
Pomoc w opiece:
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko toaletowe
krzesełko kąpielowe
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Rodzina

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
asekuracja
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

OPIS STANOWISKA:

PANI HERGARD jest bardzo miłą, sympatyczną i wdzięczną seniorką. W przeszłości była nauczycielką niemieckiego dla obcokrajowców. Lubi rozwiązywać sudoku i chodzić na spacery.

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Podopieczna nie ma problemów z mową, ma częściowe zaburzenia wzroku i dosyć mocne zaburzenia słuchu, ale nosi okulary i aparat słuchowy. Dla tego opiekunka powinna mówić głośno i wyraźnie. Pani ma dosyć poważne problemy z pamięcią, orientacją czasową i sytuacyjną oraz częściowe z orientacją miejscową i personalną. Jednak pani jest w stanie sama wybierać sobie odzież. 

MOBILNOŚĆ: Podopieczna jest samodzielna, potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Nie wymaga transferu. Porusza się z pomocą balkonika. 

POMOC PRZY HIGIENIE: Około dwa razy w tygodniu trzeba pomóc seniorce podczas higieny osobistej całego ciała. Podopieczna może samodzielnie zadbać o higienę intymną, pielęgnację skóry i golenie, jednak należy jej pomóc przy myciu i pielęgnacji włosów. Do paznokci i pielęgnacji stóp przychodzi specjalista. Nie cierpi na inkontynencję.

POMOC PRZY JEDZENIU: Pani Hergard nie ma trudności z żuciem i przełykaniem pokarmów, ale nie ma apetytu. Należy pilnować również ilości przyjmowanych płynów w ciągu dnia. Seniorka nie ma żadnej diety. 

NOCKI: W nocy podopieczna budzi się raz, jednak nie trzeba do niej wstawać, chyba że wyjątkowo zajdzie taka konieczność. 

 

PAN FRIEDRICH jest osobą bardzo spokojną, jednakże małomówną. Jest przyjazny, bywa czasami niecierpliwy. W przeszłości obejmował stanowisko dyrektora senatu. Lubi spędzać czas z rodziną, czytać gazety i oglądać telewizję. 

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Senior ma poważne problemy ze słuchem i częściowe z widzeniem, ale nosi okulary i aparat słuchowy. Podopieczny nie ma problemów z mową. Nie posiada również zaburzeń orientacji.

MOBILNOŚĆ: Podopieczny porusza się tylko przy pomocy chodzika, jest samodzielny, nie wymaga transferu, trzeba mu jedynie pomóc przy wstawaniu i asekurować podczas chodzenia.

POMOC PRZY HIGIENIE: Senior w dużym stopniu jest w stanie sam zająć się swoją higieną osobistą oraz higieną intymną. Dwa razy w tygodniu potrzebuje pomocy przy pielęgnacji skóry oraz myciu. Do pielęgnacji stóp i paznokci przychodzi osoba z zewnątrz. Pan nosi pieluchy oraz ma założony cewnik nadłonowy.

POMOC PRZY JEDZENIU: Podopieczny ma trudności z żuciem i przełykaniem, ze względu na wrażliwy przełyk. Nie może spożywać ostrych potraw, wskazana jest dieta delikatna dla żołądka. Panu należy przypominać o piciu.

 

NOCKI: Senior budzi się raz w ciągu nocy, nie trzeba do niego wstawać, chyba że wyjątkowo zajdzie taka konieczność. 

INNE: Do końca lutego lub początku marca z seniorami mieszka córka, później będzie przyjeżdżać wraz z synem 1-2 razy w tygodniu, również na noc. Oprócz tego raz w miesiącu, bądź gdy będzie zapotrzebowanie, odwiedza podopiecznych syn. Po sąsiedzku są lekarze, także lekarz rodzinny.

KOGO SZUKAMY:

Pani powinna posiadać podstawową wiedzę z zakresu opieki, umieć dobrze gotować, być wyrozumiała, sympatyczna, miła, niezawodna. Musi mówić głośno i powoli. Nie może używać perfum ze względu na migrenę córki podopiecznych, dezodorant może być. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale jeśli będzie miała to do dyspozycji jest samochód. KONIECZNIE szczepiona 3 dawkami. 

WARUNKI DOMOWE:

Dom jednorodzinny, pokój i łazienka znajdują się na górze, łazienka z wanną, którą się dzieli razem z córką podopiecznych. 

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ NA TO ZLECENIE?

- sympatyczni podopieczni

- piękne miasto Lubeka

- rower i samochód na zleceniu

- osobna łazienka 


 

Jeśli MASZ PYTANIA dotyczące oferty, ZADZWOŃ do nas, DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE lub ZNAJDZIEMY INNĄ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452

Święty Marcin 24, Poznań, 61-804 Wielkopolskie
570317903
rekrutacja@perfekton.pl