Zlecenie do Pani od zaraz- Pracuj legalnie!

Wynagrodzenie
€1300 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 57223 Kreuztal, Kreuztal
Data publikacji: 24-05-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Osteoporoza
Problemy ze słuchem
Osteoporoza
Osoba niewidoma

własny pokój
blisko sklepy
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
pomoc w ubraniu
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Zlecenie do Pani od zaraz

Wynagrodzenie: 1300-1450€ /msc, działalność gospodarcza: 1800-2000€ /msc

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od zaraz

Miejscowość: 57223 Kreuztal

Warunki domowe: dom jednorodzinny; dla opiekunki własny pokój z Internet.

 Podopieczny: do opieki Pani, ma 92 lata, 58kg i 153cm wzostu; mieszka sama. Podopieczna cierpi na osteoporozę, jest prawie niewidoma, nosi aparat słuchowy i porusza się za pomocą rollatora. Podopiecznej nie przeszkadzają osoby palące.

Zakres obowiązków: potrzebuje pomocy przy higienie, ubieraniu i rozbieraniu oraz pomocy w prowadzeniu domu (gotowanie, sprzątanie, zakupy). Wyjścia na wspólne spacery. Do uzgodnienia jest czas wolny. Brak pracy w nocy.

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

l  Wynagrodzenie: 1300-1450€ /msc, działalność gospodarcza: 1800-2000€ /msc

l  zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

l  gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5922 zł co miesiąc

l  gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

l  środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

l  dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

l  pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

l  zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

l  nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

l  praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

l  #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

l  bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i na naszej stronie

Kogo szukamy:

l  Pani z dobrą znajomością niemieckiego i doświadczeniem w opiece.

l  Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

l  Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

l  Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

l  Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

l  Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez AKTIVMED24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: 0000721480 w celu analizy Twojej aplikacji, kontaktu z Tobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Żelazna 59, Warszawa Mazowieckie
48530555015
praca@aktivmed24.pl