Zlecenie do małżeństwa w Berlinie! 357/2021

Wynagrodzenie
€1550 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 13403 Berlin, Berlin
Planowana data wyjazdu - 28-01-2022
Data publikacji: 30-12-2021
Oferta ważna do: 28-01-2022

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Udar mózgu
Podopieczny 2
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Demencja
Problemy ze słuchem

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko kąpielowe
wózek inwalidzki
Mieszka z podopiecznym:
Mąż
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

Do opieki Pan lat 94 oraz Pani lat 88. Senior jest po udarze, przez co nie może się poruszać samodzielnie, jest uzależniony od wózka inwalidzkiego. Wciąż jednak może podciągnąć się do pozycji stojącej, opierając się rękoma na obrotowych uchwytach zamontowanych przy łóżku, fotelu telewizyjnym i w łazience, a następnie usiąść na wózku inwalidzkim z podparciem. W ciągu dnia pacjent siedzi w elektrycznie regulowanym fotelu telewizyjnym i tam też spożywa wszystkie posiłki i napoje. Zmiana pozycji jest konieczna tylko rano i wieczorem, z pomocą Pflege. Ostatnio z powodu powiększenia gruczołu krokowego konieczne było założenie cewnika moczowego. Pieluchy nadal są stosowane profilaktycznie. Worek po cewniku jest opróżniany przez pielęgniarkę rano i wieczorem. Senior nosi okulary i aparat słuchowy, sporadyczna inkontynencja, przesypia noce,  lubi spędzać czas w ogrodzie i oglądać TV. Do zadań opiekunki należy pomoc w przemieszczaniu się, obracanie w łóżku, pomoc w higienie. 

Seniorka jest po upadku, przez co korzysta z wózka inwalidzkiego w mieszkaniu i musi byc umieszczona na wózku urządzeniem umożliwiającym zmianę pozycji. W godzinach porannych i wieczornych zajmuje się tym służba pielęgniarska. Seniorka ma problemy ze słuchem i wzrokiem, nosi aparat słuchowy a do czytania używa lupy. Seniorka ma początki demencji i związane z tym problemy z pamięcią. Do zadań opiekunki należy pomoc w kąpieli, wsparcie w utrzymaniu codziennej higieny. Po za tym prowadzenie domu. 

Do dyspozycji jest własna kawalerka- pokój, łazienka, mała kuchnia, TV i Internet.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez spółki Professional Care 24 sp. z o.o. sp.k., Professional Care 24 sp. z o.o., Professional Care sp. z o.o., Professional Home Care 24 sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez wymienione spółki przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Grudziądzka 132, 87-100, Toruń Kujawsko-Pomorskie
48534934134
48564713003
rekrutacja@professionalcare24.pl