Zlecenie dla Pani lub Pana bez nocek, osobne mieszkanie dla Opiekuna - skontaktuj się, Aktivmed24!

Wynagrodzenie
€1550 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 50171 Kerpen, Kerpen
Data publikacji: 05-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Inkontynencja moczowa
Osłabienie starcze
Cewik

Miejsce zamieszkania:
Miasto
Udogodnienia na zleceniu:
własna łazienka
Mieszka z podopiecznym:
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pranie
prasowanie
zakupy
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Prawo jazdy
Doświadczenie w opiece

Wynagrodzenie: 1550€/mc

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od 11.01.2022

Miejscowość: 50171 Kerpen (ok. 30 km na zach od Kolonii)

Warunki domowe: Do dyspozycji opiekunki własne mieszkanie z prywatną łazienką

Podopieczny: do opieki senior, ma 87 lat, 70 kg, 180 cm, mieszka z żoną. Pan przeszedł raka prostaty, inkontynecja moczowa (cewnik). Porusza się na wózku inwalidzkim, dzięki fizjoterapii może przejść kilka kroków o rolattorze.

Zakres obowiązków: potrzebuje pomocy w codziennym życiu, przy higienie ciała, toalecie, przy ubieraniu i rozbieraniu się, zapewnienia towarzystwa i wspólnych rozmów. Do obowiązków opiekuna należy też pomoc w prowadzeniu domu: zakupy, sprzątanie, gotowanie itp. Dostępny nowy samochód z automatyczną skrzynią biegów. Jest mały pies Labradoodle, który ma ok. 10 lat.

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

- Wynagrodzenie: 1550€/mc

-   zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

-  gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc

  gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

-  środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

- dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

-  pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

-  zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

-  nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

#bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie internetowej

Kogo szukamy:

-   Pani lub Pan z komunikatywnym niemieckim, doświadczeniem w opiece i prawem jazdy

-  Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

-  Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

-  Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

-  Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

-  Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez AKTIVMED24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: 0000721480 w celu analizy Twojej aplikacji, kontaktu z Tobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Żelazna 59, Warszawa Mazowieckie
48530555015
praca@aktivmed24.pl