Szukamy Opiekunki do 74-letniej Pani z Rommerskirchen! (612/2021)

Wynagrodzenie
€1550 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 41569 Rommerskirchen, Rommerskirchen
Planowana data wyjazdu - 01-10-2021 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 15-09-2021
Oferta ważna do: 15-10-2021

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Inkontynencja kałowa
Osteoporoza

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
krzesełko toaletowe
krzesełko kąpielowe
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
opieka w nocy
pomoc w higienie
prasowanie
sprzątanie
wizyta u lekarzy
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Prawo jazdy
Doświadczenie w opiece

 

Pani ma 74 lata, waży 70 kg i ma 167 cm. Mieszka sama.

Seniorka cierpi na problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem – porusza się przy balkoniku, poza tym ma osteoporozę i jest alergikiem. Zdarza się jej sporadyczna inkontynencja. Nie jest wymagająca pod względem opieki, dużo robi sama, potrzebna jest pomoc przy higienie osobistej i prysznicu. Spać chodzi około 21, wstaje około 8, przesypia noce. Sporadycznie około 22 potrzebuje obecności opiekunki w drodze do toalety. Seniorka interesuje się ogrodnictwem i chętnie czyta. Po śniadaniu robi sobie drenaż limfatyczny około 45 min. Po południu około 40 min, jeździ na rowerku stacjonarnym.

Seniorka ma syna, który ma własne mieszkanie w pobliżu; jest lekko upośledzony umysłowo, w tej chwili ma złamaną nogę i nie może przychodzić do seniorki, należy gotować mu posiłki
i mu je zanosić, tak samo zakupy czy pranie. Jak noga będzie sprawna, będzie już sam przychodził na posiłki. Byłoby miło, gdyby opiekunka sprzątała mieszkanie syna co tydzień lub co dwa tygodnie, ale nie jest to koniecznością.

Pani ma jeszcze 7 gęsi, którymi się opiekuje – potrzebna będzie lekka pomoc, dotąd robił to syn.

Pani potrzebuje wsparcia w: prowadzeniu gospodarstwa domowego i opiece/dotrzymywaniu towarzystwa, pomoc przy higienie osobistej i prysznicu – 1 x w tyg., asekuracja podczas przemieszczania się.

Pani mieszka w  domu jednorodzinny na wsi, sklepy w odległości do 30 min pieszo, pokój z łazienką, TV i internetem. W domu dostępne są: balkonik, laska, wózek inwalidzki, krzesełko prysznicowe, krzesełko toaletowe, pieluchy, wkładki higieniczne.

Do obowiązków Opiekunki będzie należało: zawsze: zakupy, pranie, sprzątanie, zmywanie, gotowanie, czasami: wizyty u lekarza.

Poszukujemy Pani z prawem jazdy (zakupy, wyjazdy na cmentarz, automat), można palić.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez spółki Professional Care 24 sp. z o.o. sp.k., Professional Care 24 sp. z o.o., Professional Care sp. z o.o., Professional Home Care 24 sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez wymienione spółki przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Grudziądzka 132, 87-100, Toruń Kujawsko-Pomorskie
48534934134
48564713003
rekrutacja@professionalcare24.pl