Samotna Seniorka 20.07.2022, 1700 Euro, ok. Norymbergii (Alfeld 91236).

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 91236 Alfeld, Alfeld
Data publikacji: 10-08-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Osteoporoza

internet
własna łazienka
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
zakupy
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Zatrudniamy na warunkach niemieckich).

          Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

                                                       Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: Alfeld 91236

Termin rozpoczęcia: 20.07.2022

Wynagrodzenie: 1700 Euro netto

Opis:
Nasza Seniorka Pani Emmi choruje na osteoporozę, ma do dyspozycji rollator ale większość czasu spędza na wózku inwalidzkim. Troszkę słabiej słyszy, nosi okulary. Jest pod opieką fizjoterapeuty. Potrzebuje pomocy w transferze, sama też bardzo pomaga.

Przychodzi Pflegedienst, podaje leki i zakłada rajstopy uciskowe. Seniorka nie ma demencji, umysłowo jest w bardzo dobrej formie, uwielbia szydełkować.

Seniorka mieszka w domku jednorodzinnym, opiekunka ma w pełni umeblowany pokój i zapewniony czas wolny.

Oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)

- Legalne zatrudnienie (składki odprowadzane do Niemiec)

- Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
- Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu

- Pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu
- Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie
   transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!

 Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym
   porozumiewanie się z podopiecznym
- Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
- Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:

Agencja Zatrudnienia EFEKT

ul. Wyzwolenia 4

66-500 Strzelce Krajeńskie

tel. 95 739 7999, 95 739 7998,
kom. 669 363 748 ,
         503 502 317,
         503 968 317,
         506 593 481, 506 593 416, 501583452

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem (dalej: RODO) niniejszym informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania Państwa danych osobowych) jest Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.KRS: 0000527480, NIP PL2810085785, REGON 081239399 z siedzibą w ul. Wyzwolenia 4, 66-500 Strzelce Krajeńskie e-mail: biuro@praca-efekt.pl

Wyzwolenia 4, Strzelce Krajeńskie, 66-500 Lubuskie
957397999
957397998
biuro@praca-efekt.pl