Opiekunka z komunikatywnym językiem niemieckim do samotnego Seniora

Wynagrodzenie
€1420 miesięcznie
+ €240 bonus
Miejsce zlecenia - 66121 Tholey, Tholey
Data publikacji: 22-10-2021

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Cukrzyca
Inkontynencja moczowa

Miejsce zamieszkania:
Dom wielorodzinny
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
pomoc przy wstawaniu
organizacja czasu wolnego
pranie
prasowanie
spacery
zakupy
zmiana pieluch
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Miejscowość: Tholey

Podopieczny: Pan

Wiek: 91

Data wyjazdu: Od zaraz

Czas trwania oferty: 6-8 tygodni

wynagrodzenie: 1420euro

Oferta numer: 113203- 1B

Oferta od zaraz.

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Naszym Podopiecznym jest 91letni Senior mieszkający samotnie w domu wielorodzinnym o powierzchni 120m2 w miejscowości Tholey (kod: 66121).

Senior jest osobą mobilną.

Waga: 55 kg

Wzrost: 165 cm

Interwencje nocne: tak, 1 raz w ciągu nocy w celu przejścia z Seniorem na toaletę

Transfer: brak

Zgłoszone schorzenia: brak orientacji czasowej, cukrzyca (tabletki), inkontynencja moczowa, możliwość upadku

Senior nie ma jednak problemów z orientacją przestrzenną.

Nie jest osobą agresywną, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że ma tendencje do ucieczek.

Opiekunka powinna pomóc Seniorowi w ubieraniu i rozbieraniu, w toalecie oraz innych czynnościach dnia codziennego. Ważne jest monitorowanie przyjmowania leków przez Podopiecznego. Córka zajmuje się utrzymywaniem higieny osobistej Seniora.
Dla rodziny najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa dane Podopiecznemu i pomoc w każdej sytuacji, która może być dla Seniora problemem. Ważne by mieć na Pana oko i interweniować, gdy będzie to konieczne.

Dodatkowo Opiekunka powinna także pomóc Seniorowi w dbaniu i gospodarstwo domowe. Gotowanie odbywa się tylko i wyłącznie dla samej siebie, Senior je bowiem specjalne jedzenie, którego nie trzeba przygotowywać. Sprzątaniem i myciem zajmuje się na miejscu córka.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Opiekunki niepijącej alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki, która nie pali papierosów – palenie możliwe poza miejscem zamieszkania

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój
– Internet zostanie założony- kiedy Opiekunka przyjedzie na miejsce Internet powinien już być
– Czas wolny – do omówienia na miejscu
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1420 EURO (miesięcznie)
– Bonus Świąteczny w wysokości 240 Euro (200 Euro za Święta Bożego Narodzenia oraz 40 Euro za Nowy Rok)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl