Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do samotnej Seniorki o rollatorze

Wynagrodzenie
€1540 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 76726 Germersheim, Germersheim
Data publikacji: 20-10-2021

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Inkontynencja moczowa

Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Miejscowość: Germersheim

Podopieczny: Pani

Wiek: 84

Data wyjazdu: 27./28.10.

Czas trwania oferty: ok 4 tygodnie

wynagrodzenie: 1540euro

Oferta numer: 23274- 2B

Oferta od 28.10. na około 4 tygodnie.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczna jest 84letnia Seniorka mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym o powierzchni 120m2 w miejscowości Germersheim (kod: 76726; okolice Pforzheim, Karlsruhe, Heidelberg).

Seniorka porusza się o rollatorze.

Waga: 47 kg

Wzrost: 160 cm

Interwencje nocne: brak; tylko w bardzo nagłych sytuacjach

Transfer: brak

Zgłoszone schorzenia: inkontynencja moczowa, po licznych złamaniach (z 2019 roku), po zapaleniu płuc (z kwietnia 2020), po złamaniu kręgów lędźwiowych, brak widzenia na jedno oko.

Seniorka jest zaszczepiona na COVID19.

Ze względu na zapalenie płuc Podopieczna korzysta z aparatu tlenowego, jednak obecnie dzieje się to niezwykle rzadko.

Seniorka nosi też pas stabilizacyjny do kręgosłupa, który trzeba pomagać Jej zakładać.

Podopieczna nie ma inkontynencji kałowej, nie ma konieczności wstawania w nocy lub wykonywania transferu na miejscu, Pani nie ma też demencji.

Mimo problemów ze wzrokiem, Seniorka bardzo dobrze sobie radzi w życiu codziennym.

Opiekunka powinna pomóc Seniorce w ubieraniu i rozbieraniu, w utrzymywaniu higieny ciała, w toalecie oraz innych czynnościach dnia codziennego. Ważne jest monitorowanie przyjmowania leków zgodnie z określonym harmonogramem oraz prowadzenie gimnastyki z Podopieczną. Warto na miejscu także nadać określoną strukturę dnia i miło będzie, jeśli posiłki Opiekunka będzie jadła wraz z Podopieczną o dość regularnych porach.

Dodatkowo Opiekunka powinna także pomóc Seniorce w dbaniu i gospodarstwo domowe i zająć się praniem, sprzątaniem, gotowaniem, odkurzaniem, zmywaniem, itd. Zakupy są robione na miejscu przez rodzinę- raz w tygodniu.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunki niepijącej alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki, która nie pali papierosów – palenie poza miejscem zamieszkania

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój z osobną łazienką
– Internet
– Czas wolny – do omówienia na miejscu
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1540 EURO (miesięcznie)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl