Opiekunka lub Opiekun z komunikatywnym językiem niemieckim do samotnego Seniora na wózku inwalidzkim

Wynagrodzenie
€1450 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 38444 Wolfsburg, Wolfsburg
Planowana data wyjazdu - 18-09-2021 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 15-09-2021

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Choroba Parkinsona
Problemy ze słuchem

Pomoc w opiece:
wózek inwalidzki
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
opieka w nocy
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
transfer
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Oferta numer: 112827- 1B

Oferta od zaraz.

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Naszym Podopiecznym jest 86letni Senior mieszkający samotnie w domu jednorodzinnym o powierzchni 140m2 w miejscowości Wolfsburg (kod: 38444).

Senior porusza się na wózku inwalidzkim.

Waga: 75 kg

Wzrost: 170 cm

Interwencje nocne: brak

Transfer: tak; ok 1 raz dziennie na wózek inwalidzki podczas przejścia na zakupy lub spacer

Zgłoszone schorzenia: Parkinson, problemy ze słuchem

Senior z powodu choroby Parkinsona ma dość poważnie ograniczone ruchy, jednak w domu cały czas stara się jeszcze poruszać o rollatorze na tyle na ile to możliwe.

Nie ma inkontynencji.

Opiekunka lub Opiekun powinna/nien pomóc Seniorowi w ubieraniu i rozbieraniu, w utrzymywaniu higieny ciała, w toalecie oraz innych czynnościach dnia codziennego.

Dodatkowo Opiekunka lub Opiekun powinna/nien także pomóc Podopiecznej w dbaniu i gospodarstwo domowe i zająć się praniem, sprzątaniem, gotowaniem, odkurzaniem, zmywaniem, robieniem zakupów, itd. Ważne jest też zadbanie o ogród na miejscu.

Zakupy dostępne są w odległości spaceru od miejsca zamieszkania Seniora.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki lub Opiekuna operującej/ego językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Opiekunki lub Opiekuna niepijącej/ego alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki lub Opiekuna, która/y nie pali papierosów – palenie możliwe poza miejscem zamieszkania

CO OFERUJEMY:

– Własne piętro w budynku jednorodzinnym
– Internet
– Czas wolny – do omówienia na miejscu- 1 cały dzień w tygodniu jest możliwy
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1450 EURO (miesięcznie)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

KONTAKT

Dołącz do naszych zadowolonych Opiekunek/ów już dziś!

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl