Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Seniorki o rollatorze mieszkającej z kotem

Wynagrodzenie
€1640 miesięcznie
+ €250 bonus
Miejsce zlecenia - 65396 Walluf, Walluf
Planowana data wyjazdu - 05-12-2022 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 30-11-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Nowotwór
Osłabienie starcze

Pomoc w opiece:
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko toaletowe
krzesełko kąpielowe
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
opieka nad zwierzętami
opieka w nocy
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
transfer
wizyta u lekarzy
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
pomoc przy poruszaniu się
asekuracja
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
mierzenie ciśnienia
wspólne rozmowy
granie w gry planszowe, karty

Oferta numer: #118895

Oferta od zaraz.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Seniorka 89lat, 50kg, 170cm, rollator.

Rozprzestrzeniający się stale rak jelita grubego, stałe krwawienia wewnętrzne. Demencja, zapomina, zadaje kilka razy te same pytania, dezorientacja. Brak tendencji do ucieczek czy agresji. Ryzyko upadku. Ogólne osłabienie starcze.

Brak inkontynencji.

Motywowanie do jedzenia i picia oraz przyjmowania leków.

Pomoc w codziennych czynnościach, dbanie o gospodarstwo domowe na miejscu.

Zwykle przesypia całą noc, ale zdarza się, że konieczne jest wstanie do Niej.

Dostępne pomoce to krzesło pod prysznic, krzesło toaletowe, elektryczne łóżko pielęgnacyjne.

65396 Walluf, dom jednorodzinny 90m2.

Na miejscu jest kot.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Opiekunki niepijącej alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki, która nie pali papierosów – palenie możliwe poza domem

– Opiekunki, która lubi zwierzęta- na miejscu jest kot

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój z osobną łazienką
– Internet
– Czas wolny – do ustalenia na miejscu- 1 cały dzień wolnego w tygodniu
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1640EURO (miesięcznie)
– Dodatek za pobyt w okresie świątecznym 250 EURO
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl