Opiekunka z komunikatywnym językiem niemieckim do Samotnej Seniorki

Wynagrodzenie
€1600 miesięcznie
+ €250 bonus
Miejsce zlecenia - 28359 Brema, Brema
Data publikacji: 05-12-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Osłabienie starcze
Problemy ze słuchem
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

internet
własna łazienka
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

Miejscowość: Brema

Podopieczny: Pani

Wiek: 91

Data wyjazdu: od zaraz

Czas trwania oferty: 6/8 tygodni

wynagrodzenie: 1600 euro

Numer oferty: 103123

Oferta od zaraz

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 91 letnia Seniorka mieszkająca samotnie w miejscowości Brema (kod: 28359). Podopieczna porusza się za pomocą rollatora.

waga: 65 kg

wzrost: 165 cm

Interwencje nocne: brak

Zgłoszone schorzenia:problemy z sercem, ryzyko upadku, problemy z ciśnieniem, silne zaburzenia słuchu , migotanie przedsionków

Do zadań Opiekunki będzie należało również dbanie o gospodarstwo domowe w tym: gotowanie, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie bieżących rzeczy.

Mile widziane prace ogrodowe – podlewanie kwiatów etc

Dotrzymywanie towarzystwa, wizyty u lekarza, pomoc w higienie osobistej (sama wchodzi i wychodzi do i z wanny bez pomocy)

Dostępny jest rower

KOGO SZUKAMY

– Opiekunki, która mówi komunikatywnie w języku niemieckim

– Opiekunki, która nie pije alkoholu.

– Opiekunki, która nie pali papierosów- warunek konieczny.

CO OFERUJEMY:

– Własny aneks mieszkalny z własną łazienką
– Internet
– Czas wolny – do ustalenia na miejscu, codziennie jest możliwość czasu wolnego
– Legalne zatrudnienie
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane pełne składki ZUS
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
– gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE

– Wynagrodzenie na poziomie 1600 EURO miesięcznie
– Organizacja i opłacenie transportu
– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl