Opiekunka z dobrym niemieckim do Seniora

Wynagrodzenie
€1620 miesięcznie
+ €250 bonus
Miejsce zlecenia - 01219 Drezno, Drezno
Data publikacji: 17-11-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Nadciśnienie tętnicze
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Miejsce zamieszkania:
Dom wielorodzinny
internet
własna łazienka
własny pokój
własne WC
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
wizyta u lekarzy
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Miejscowość: Drezno

Podopieczny: Senior

Wiek: 89

Data wyjazdu: 15.12.

Czas trwania oferty: 6-8 tygodni

wynagrodzenie: 1620 Euro + bonus

Numer oferty: 110841

Oferta od 15.12.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszym podopiecznym jest 87 letni Senior mieszkający w domu wielorodzinnym o powierzchni 80m2 w miejscowości Drezno (kod: 01219). Senior ma jedynie lekkie problemy z poruszaniem się, jest mobilny.

Wzrost: 170 cm

Waga: 80 kg

Interwencje nocne: nie

Wciąż sprawny psychicznie, lekko ograniczony fizycznie z powodu przebytej operacji stawu biodrowego. Ponadto cierpi na nadciśnienie oraz niewydolność serca.

Motywowanie do ruchu, wizyty lekarskie, rozmowy i wspólne spędzanie czasu

Do obowiązków opiekunki będzie też dbanie o gospodarstwo domowe, w tym: gotowanie, zmywanie, pranie,  prasowanie, sprzątanie i robienie zakupów – bieżące prace domowe w celu utrzymania ogólnej czystości.

KOGO SZUKAMY

– Opiekunki, która mówi w języku niemieckim.w stopniu dobrym

– Opiekunki, która nie pije alkoholu – warunek konieczny!

– Opiekunki która nie pali papierosów- warunek konieczny!

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój z osobną kuchnią i łazienką i toaletą
– Internet, TV
– Czas wolny – do ustalenia na miejscu
– Legalne zatrudnienie
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane pełne składki ZUS
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
– gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE

– Wynagrodzenie na poziomie 1620 EURO miesięcznie
– Dodatek wysokości 210EURO za Boże Narodzenie i 40EURO za Nowy Rok
– Organizacja i opłacenie transportu
– Premie i bonusy w przypadku dłuższej współpracy

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl