Opiekunka z dobrym językiem niemieckim do samotnej Seniorki o rollatorze/ tylko osoby niepalące!

Wynagrodzenie
€1600 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 14467 Potsdam, Potsdam
Data publikacji: 18-05-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja

Miejsce zamieszkania:
Dom wielorodzinny
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
częściowy transfer
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
opieka w nocy
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
pomoc przy poruszaniu się
asekuracja
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
wspólne rozmowy
granie w gry planszowe, karty
Dodatkowe wymagania:
Osoba nie paląca

Oferta numer: #15854

Oferta od 28.05.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 83letnia Seniorka mieszkająca samotnie w domu wielorodzinnym w mieszkaniu o powierzchni 75m2 w miejscowości Potsdam (kod: 14467).

Seniorka porusza się o rollatorze.

Waga: 70 kg

Wzrost: 165 cm

Interwencje nocne: 1 razy w ciągu nocy

Transfer: brak

Zgłoszone schorzenia: demencja średnia, zbierająca się woda w nogach

Brak inkontynencji. Zaburzenia wyszukiwania słów, problemy z rytmem dnia i nocy (konieczne jest prowadzenie stałej rutyny dnia).

Samodzielnie chodzi do toalety.

Ważne jest motywowanie do poruszania się i wspólne spacery.

Seniorka przyjmuje witaminy i krople do oczu.

Lubi także grać w gry planszowe.

Mieszkanie przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

jest bardzo osłabiona ze względu na choroby, na które cierpi. Wiele czasu śpi.

Opiekunka powinna pomóc Seniorce w ubieraniu i rozbieraniu, w utrzymywaniu higieny ciała, w toalecie oraz innych czynnościach dnia codziennego.

Dodatkowo Opiekunka powinna także pomóc Podopiecznej w dbaniu i gospodarstwo domowe i zająć się praniem, sprzątaniem, gotowaniem, odkurzaniem, zmywaniem, robieniem zakupów, itd.

Możliwości zakupowe dostępne są w odległości 5 minut drogi od miejsca zamieszkania Podopiecznej.

W pobliżu możemy znaleźć także jezioro oraz ogród.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunki niepijącej alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki, która nie pali papierosów – warunek konieczny!

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój 18m2
– Internet
– Czas wolny – do omówienia na miejscu
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1600 EURO (miesięcznie)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl