Opiekunka w Stuttagart 70619/ w terminie od 26.02 na 6/8 tygodni/ 1500-1950 Euro

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 70619 Stuttgart, Stuttgart
Planowana data wyjazdu - 26-02-2022
Data publikacji: 20-01-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pranie
sprzątanie
zakupy

Oferta opieki dla opiekunki znającej j. niemiecki w stopniu komunikatywnym, w terminie od 26.02 na 6/8 tygodni
w Stuttagart (70619)/ 1500-1950 E.
Miejsce: Stuttagart (70619)
Termin: od 26.02. na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;
Senior ma 79 lat, jest mobilny. Choruje na demencję. Nie jest agresywny. Choroba objawia się głównie tym, że senior zapomina jaki jest dzień tygodnia, zapomina gdzie coś zostawił. Opiekunka pracuje od godziny 10 do 17, po 17 Senior spotyka się ze znajomymi lub spędza czas sam. Pan potrzebuje pomocy w ubieraniu, w reszcie czynności jest samodzielny.
Dom, ogród. Dla opiekunki pokój, internet, tv.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl