Opiekunka w 58456 Witten/ DODATKOWA PREMIA OD RODZINY W WYSOKOŚCI KILKUSET EURO/ wyjazd 13.02

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 58456 Witten, Witten
Data publikacji: 13-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja

własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

Oferta opieki do Seniorki w 58456 Witten/ SPRAWDZONE ZLECENIE - DODATKOWA PREMIA OD RODZINY W WYSOKOŚCI KILKUSET EURO /wyjazd od 13.02/ 1500-1950 E
Miejsce: 58456 Witten
Termin: 13.02.2022r. na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;
Seniorka ma 99 lat, w lipcu skończy 100 lat, waży 45 kg, mierzy 150 cm. Mieszka sama. Pani jest mobilna, porusza się samodzielnie za pomocą rollatora. Ma lekką demencję, nie jest agresywna. Pani ma słabą pamięć (krótkotrwała), ale Pani jest świadoma, mila, nieabsorbująca. Czyta gazety, ogląda tv, gra w gry planszowe. Sama się myje i ubiera, trzeba ewentualnie coś podać.
Co 2 tygodnie przychodzi sprzątaczka i fryzjerka.
Obowiązki: przygotowanie posiłków/gotowanie, pomoc w myciu i ubieraniu.
Po sąsiedzku mieszka córka z mężem, nie ingerują.
Dom zadbany, dla opiekunki osobny pokój, internet, tv.
Większe zakupy robi opiekunka z córką. Spokojna okolica, fajne miejsce.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym+/dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl