Opiekunka w 01067 Drezno/ od 14.02/ 1500-1950 E/ bez szczepienia

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 01067 Drezno, Drezno
Data publikacji: 20-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa

internet
własna łazienka
własny pokój
własny balkon
TV
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

Oferta opieki dla opiekunki znającej j. niemiecki w stopniu komunikatywnym w terminie od 14.02 na 6/8 tygodni
w miejscowości 01067 Drezno
Miejsce: 01067 Drezno
Termin: od 14.02. na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;
Seniorka ma 87 lat, waży 60 kg. Choruje na demencję. Jest inkontynentna, mobilna, porusza się z rollatorem. Lubi spokój i ciszę. Sama się myje i ubiera. Dużo śpi. Jest miła, spokojna i nie jest absorbująca - można ją zostawić samą. Córka mieszka 30 km dalej, ale nie ingeruje. Przyjeżdża w soboty - wtedy opiekunka ma cały dzień wolny.
Dom, dla opiekunki pokój z balkonem, osobna łazienka, internet, tv, nowe meble.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl