Opiekunka od grudnia, bonusy

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
+ €150 bonus
Miejsce zlecenia - 51789 Lindlar, Lindlar
Planowana data wyjazdu - 10-12-2021 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 04-11-2021
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Osłabienie starcze
Podopieczny 2
Płeć - Mężczyzna
Choroby
Cukrzyca

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
wózek inwalidzki
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
zakupy

Do opieki jest małżeństwo.
Pani 63 lata, 163cm, 73kg.
Pani chorująca na osłabienie starcze oraz polineuropatię - schorzenie neurologiczne, które ogranicza jej ruchy. Podopieczna porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy przy przejściu na wózek. Podopieczna ma założony cewnik. Służba pielęgnacyjna przychodzi codziennie rano i wieczorem, zajmuje się higieną osobistą.
Pan 66 lat, 183cm, 80kg.
Podopieczny chorujący na osłabienie starcze oraz cukrzycę, musiał mieć amputowaną prawą stopę z powodu zatrucia krwi, które zostało wykryte zbyt późno. Pan porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, balkonika lub laski – potrzebuje jedynie wsparcia ręką podczas wstawania. Samodzielnie dba również o higienę osobistą. - aktualnie podopieczny przebywa w szpitalu, nie wiadomo kiedy wyjdzie.

Podopieczni potrzebują wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Mieszkają w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest do dyspozycji duży pokój z łazienką, internetem i TV.

Wymagania stanowiska

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

-1700 EUR + bonusy świąteczno-noworoczne
-umowa zlecenie
-składki ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl