OPIEKUNKA od grudnia, bonusy, stałe zlecenie

Miejsce zlecenia - 56841 Traben-Trarbach, Traben-Trarbach
Planowana data wyjazdu - 15-12-2021
Data publikacji: 05-11-2021
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja
Nadciśnienie tętnicze
Osłabienie starcze

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
zakupy

Opis stanowiska

Podopieczną jest Pani - 90 lat, 68 kg, 168 cm. Pani choruje na osłabienie starcze, nadciśnienie oraz początki demencji. Porusza się z pomocą balkonika. Pani ma problem ze wzrokiem oraz mową - mówi wolno i niewyraźnie. Do podopiecznej przychodzi służba pielęgnacyjna oraz dwa razy w tygodniu masażysta. Podopiecznej należy pomóc przy kąpieli, wstawaniu oraz podstawowych codziennych czynnościach. Dobrze przesypia wszystkie noce. Podopieczna mieszka sama w jednorodzinnym domu. Do dyspozycji opiekunki jest osobno wydzielona przestrzeń z pokojem oraz Internetem.

Wymagania stanowiska

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

-1500 EUR + bonusy świąteczno-noworoczne
-umowa zlecenie
-składki ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl