Opiekunka Niemcy do sympatycznej seniorki, 1750€ - Nr 932

Wynagrodzenie
€1750 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 66386 Saarland, Saarland
Planowana data wyjazdu - 09-06-2022 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 25-05-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w bloku
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
blisko sklepy
Pomoc w opiece:
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w higienie
sprzątanie
zakupy
wspólne rozmowy
granie w gry planszowe, karty
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

Do opieki jest Pani, która ma 87 lat, ma 3 grupę niepełnosprawności. Jest osobą mobilną, czasami odczuwa ból w kolanach. Cierpi na demencję. Seniorka wymaga lekkiej pomocy przy higienie ciała, ubieraniu. Pani korzysta samodzielnie z toalety. Jest bardzo pogodną osobą, lubi grać w gry. Pani mieszka w mieszkaniu, w którym jest osobny pokój dla opiekunki. Zakupy można zrobić w pobliskich sklepach.

 

Opis stanowiska:Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pieluchomajtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa senior.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę My Care Friend. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma My Care Friend LTD, C220D Trident Business Centre,  Bickersteth Road 89, London, UK

Wawrzyniaka 2, Wrocław, 53-022 Dolnośląskie
717242006
info@mycarefriend.pl