Opiekunka na nowe zlecenie !! Po świętach

Wynagrodzenie
€1800 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 51109 Köln, Köln
Data publikacji: 22-03-2023

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Choroby układu krążenia
Inkontynencja moczowa
Osłabienie starcze
Problemy ze słuchem
Udar mózgu
Paraliż
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

internet
własna łazienka
własny pokój
samochód do dyspozycji
rower
własne WC
TV
Pomoc w opiece:
krzesełko kąpielowe
wózek inwalidzki
Mieszka z podopiecznym:
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
jazda samochodem
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
wizyta u lekarzy
zakupy
zmiana pieluch
kontrola stanu zdrowia seniora
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
wspólne rozmowy
jazda autem
Dodatkowe wymagania:
Prawo jazdy
Doświadczenie w opiece

Do opieki pan 82 lata, 180 cm, 85 kg, PG5. Mężczyzna miał udar w 2014 roku, ma paraliż prawej strony ciała. Pacjent ma problemy z poruszaniem się (jest zagrożony upadkiem, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego), problemy z sercem. Ma zajęcia z fizjoterapii, ergoterapii oraz logopedii ( w domu). Przesypia całe noce (od 21 do 8). Pan potrafi samodzielnie wstać z łóżka czy krzesła - mozna mu pomagać za pomoca podania ręki, potrzebuje pomocy w ubieraniu, ale współpracuje.  Kąpiel w pełni przejmuje opiekunka. Podopieczny ma nadwagę, jest otwarty na nowe potrawy. Od czasu do czasu ma problemy z inkontynencją moczową. Potrzebuje pomocy w chodzeniu do toalety. Mężczyzna ma afazję, chce żeby traktować go poważniei rozmawiać z nim w normalny sposób oraz lekkie problemy ze słuchem. Z pomocy dostępnych w domu jest laska, krzesło prysznicowe, wózek inwalidzki. Pacjent mieszka z żoną, gospodarstwo domowe należy prowadzić dla 2 osób. Do obowiązków należy kontrola stanu zdrowia, prowadzenie domu, pomoc w codziennym funkcjonowaniu, towarzyszenie przy wizytach lekarskich, wspólne spacery. Rodzina mieszka w dużym mieście w domu jednorodzinnym, Do sklepu jest 1 km. Dla opiekunki jest osobny pokój, własna łazienka, internet, auto oraz rower.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność na 6 tygodni
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1800 €/mc - 2200 €/mc
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firm

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl