Opiekunka lub Opiekun z komunikatywnym językiem niemieckim do Seniora na wózku inwalidzkim

Wynagrodzenie
€1600 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 64625 Bensheim, Bensheim
Data publikacji: 10-08-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Demencja
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

internet
własna łazienka
Pomoc w opiece:
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
wspólne rozmowy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Miejscowość: Bensheim

Podopieczny: Pan

Wiek: 82

Data wyjazdu: 15.08.

Czas trwania oferty: 6-8 tygodni

wynagrodzenie: 1600euro

Oferta numer: #117266

Oferta od 15.08.

INFORMACJE O PODOPIECZNYM:

Na ofercie do opieki jest 82letni Senior, który ma 70kg i 165cm wzrostu i porusza się na wózku inwalidzkim (potrafi samodzielnie ustać, nie ma transferu na miejscu.)

Córka Seniora mieszka w domu obok i zawsze opcjonalnie może pomóc.

Seniorka mieszka samotnie w części domu (bliźniak) o powierzchni 200m2 w miejscowości Bensheim (kod: 64625; okolice Mannheim i Frankfurtu Nad Menem).

W domu mieszka też kot, którego trzeba nakarmić.

Podopieczny ma początkową demencję oraz pełną inkontynencję (kałowo- moczową). Ma otwarte rany na podeszwach stóp, porusza się więc z problemami o lasce (stąd obecnie wózek inwalidzki).

W nocy raczej śpi spokojnie, ale bardzo sporadycznie może się zdarzyć konieczność podejścia do Seniora ze względu na konieczność zmiany pieluchy.

Opiekunka lub Opiekun powinna/nien pomóc Seniorowi w ubieraniu i rozbieraniu, w utrzymywaniu higieny ciała/kąpielach oraz innych czynnościach dnia codziennego. Ważne jest monitorowanie przejmowania leków przez Podopiecznego.

Dodatkowo Opiekunka lub Opiekun powinna/nien także pomóc Seniorowi w dbaniu o gospodarstwo domowe i zająć się praniem, sprzątaniem, gotowaniem, odkurzaniem, zmywaniem, robieniem zakupów, itd.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunki lub Opiekuna operującej/ego językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

– Opiekunki lub Opiekuna niepijącej/ego alkoholu- warunek konieczny!

– Opiekunki lub Opiekuna, która/y nie pali papierosów – palenie możliwe poza miejscem zamieszkania

CO OFERUJEMY:

– Własny pokój 12m2 z osobną łazienką
– Internet
– Czas wolny – do omówienia na miejscu
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1600EURO (miesięcznie)
– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl