Opiekunka do Seniorki w 53175 Bonn od 01.07 na 6/ 8 tyg. 1700-2150 E. Opiekunka niepaląca. Głównie chodzi o prowadzenie domu.

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 53175 Bonn, Bonn
Data publikacji: 24-05-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja

internet
własna łazienka
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mąż

Wymagania

Zakres obowiązków:
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Osoba nie paląca

Miejsce: 53175 Bonn

Termin: od 01.07 na 6/ 8 tyg.

+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie 1700 euro,

działalność gospodarcza 2150 euro;

Małżeństwo, do opieki tylko Pani. Ma 98 lat, 170 cm. Jest mobilna, porusza się z rollatorem. Ma początek demencji.

Toaletą, myciem codziennym i przebieraniem zajmuje się jej mąż.

Pan wstaje o 9, Pani wstaje o 10, jedzą śniadanie, a o 12.30 obiad,

Kolacja jest o 18, po kolacji kończy się dzień pracy.

Lekkie zlecenie, głównie chodzi o prowadzenie domu

Pan 97 lat, samodzielny, sam wszystko robi wokół siebie.

Zakupy robi opiekunka. Blisko Edeka, dalej Aldi.

 Dom, szeregówka, parter, piwnica. Dla opiekunki pokój, osobna łazienka, internet, tv. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe.

OCZEKUJEMY:

- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,

- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl