Opiekunka do Seniorki w 45127 Essen/ od 03.02/1500-1950 E

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 45127 Essen, Essen
Data publikacji: 13-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w kamiennicy
własny pokój
rower
TV
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

Miejsce: 45127 Essen
Termin: 03.02 na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500
działalność gospodarcza 1950 euro;
Pani ma 87 lat, waży 51 kg, mierzy 158 cm. Jest bardzo drobnej postury. Porusza się z rollatorem. Zaczyna się u niej demencja, ale jest bardzo miła, spokojna, nieabsorbująca. Podopieczna jest samodzielna w higienie i ubieraniu.
Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, pranie itd.
Mieszkanie w kamienicy. Dla opiekunki pokój, internet, tv, rower. Do sklepu 5 min., zaopatrzenie wystarczające.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl