Opiekunka do Seniorki w 32427 Minden/100 km od Brema/75 km od Hanower / wyjazd od 25.01, 1550/2000 Euro

Wynagrodzenie
€1550 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 32427 Minden/100 km od Brema/75 km od Hanower, Minden/100 km od Brema/75 km od Hanower
Data publikacji: 19-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa

internet
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
blisko sklepy
własne WC
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
Mieszka z podopiecznym:
Mąż

Wymagania

Zakres obowiązków:
opieka aktywująca
spacery

Miejsce: 32427 Minden/100 km od Brema/75 km od Hanower
Termin: 25.01.2022r. na 6/ 8 tygodni
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1550 euro,
działalność gospodarcza 2000 euro;
Kobieta 79 lat, 170 cm, 66 kg. Jest inkontynentna, choruje na demencje. Nie ma transferu, nie ma wstawania w nocy. Pani sama się myje, jest samodzielna w toalecie, trzeba pomóc w ubieraniu.
Pomoc domowa przychodzi codziennie na 4h.
Mąż- zupełnie sprawny, nie wymaga opieki, pomaga przy żonie.
Obowiązki: aktywowanie Podopiecznej, spacery.
Pani wstaje 8-8:30, obiad jest o 13:00 i o 18:00 Pani idzie spać.
Dom, osobne wc. Syn mieszka 400 km dalej.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl