Opiekunka do Seniora w 90402 Norymberga/ od 11.02/1550-2000 Euro

Wynagrodzenie
€1550 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 90402 Norymberga, Norymberga
Data publikacji: 13-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Rollator
Choroby
Osłabienie starcze

własny pokój
TV
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu

Miejsce: 90402 Norymberga
Termin: 11.02 na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1550
działalność gospodarcza 2000 euro;
Pan ma 91 lat, waży 67 kg, mierzy 162 cm. Choruje na osłabienie starcze. Porusza się z rollatorem. Jest samodzielny w toalecie i higienie. Potrzebuje pomocy w ubieraniu. Podopieczny nie jest inkontynentny. Jest bardzo spokojny, miły, wdzięczny. Nie ma dźwigania. Nocki są przespane.
Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, pranie, zakupy, pomoc w ubieraniu.
Dom, dla opiekunki pokój, internet, tv.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl