Opiekunka do Seniora w 37539 Bad Grund od 25.06/ 1500-1950 Euro.

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 37539 Bad Grund, Bad Grund
Data publikacji: 24-05-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Zawał mięśnia sercowego

internet
własna łazienka
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w higienie

Miejsce: 37539 Bad Grund

Termin: 25.06.2022r. na 6/ 8 tygodni

+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie 1500 euro,

działalność gospodarcza 1950 euro;

 Pan ma 84 lata, 73 kg, 175 cm. Poczatkująca demencja.

Senior chodzi z rollatorem. Jest po wylewie, ma zaburzenia rytmu serca. Jest samodzielny, wymaga asekuracji podczas kąpieli i przy ubieraniu się. Pan uczęszcza na ergoterapie, fizjoterapię oraz zajęcia z logopedą.

 Dom, dla opiekunki pokój na górze, osobna łazienka, internet,

OCZEKUJEMY:

- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,

- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl