Opiekunka do Pana od zaraz - Duży dom z ogrodem!

Wynagrodzenie
€1400 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 71334 Waiblingen, Waiblingen
Data publikacji: 19-05-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Rollator
Choroby
Cukrzyca
Nadciśnienie tętnicze
Zaburzenia rytmu serca
Cewik

Mieszka z podopiecznym:
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w higienie

Wynagrodzenie: 1400-1450€/ działalność gospodarcza: 1900-2200€

Termin wyjazdu: Od zaraz

Jeśli jesteś zainteresowana zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Miejscowość: 71334 Waiblingen

Warunki domowe: Dom z ogrodem, dla opiekunki pokój , jest Internet.

Podopieczny: Pan 90 lat, waga 60 kg, wzrost 155 cm, Podopieczy porusza się za pomocą Rollatora, cierpi na arytmię serca, cukrzycę, podwyższone ciśnienie i jest cewnikowany

Zakres obowiązków: Pan potrzebuje pomocy w rozbieraniu i ubieraniu się, higienie osobistej.

Do obowiązków należy również pomoc w prowadzeniu domu (gotowanie, zakupy).

Pan mieszka z Żoną, która jest samodzielna.

W nocy może się budzić sporadycznie.

Raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

-Wynagrodzenie: 1400-1450€/ działalność gospodarcza: 1900-2200€                                     , ---Własny pokój dla opiekunki, jest Internet.                                                                                          -Dom z ogrodem

-Zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

-Gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. Od kwoty 5922 zł co miesiąc

-Gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

-Środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

-Dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

-Pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

-Zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

-Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

-Praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

#bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

 -Bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i na naszej stronie

 Kogo szukamy:

-Pani z komunikatywną znajomością niemieckiego.

-Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

-Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez AKTIVMED24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: 0000721480 w celu analizy Twojej aplikacji, kontaktu z Tobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Żelazna 59, Warszawa Mazowieckie
48530555015
praca@aktivmed24.pl