Opiekunka – Niemcy – Zlecenie blisko Stuttgartu bez pracy w nocy ZUS od 5259zł!

Wynagrodzenie
€1400 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 73660 Urbach, Urbach
Planowana data wyjazdu - 26-09-2021 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 16-09-2021
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Cukrzyca
Demencja
Nadciśnienie tętnicze

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
Pomoc w opiece:
wózek inwalidzki
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
organizacja czasu wolnego
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Wynagrodzenie: 1400€/mc

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od zaraz

Miejscowość:73660 Urbach (ok.35 km na wsch. od Stuttgartu)

Warunki domowe: dom jednorodzinny, dla opiekunki własny pokój, jest Internet

Podopieczny: Kobieta, 80 l., 160 cm, 70 kg, porusza się na wózku inwalidzkim, Demencja, inkontynencja, nadciśnienie tętnicze, paraliż prawej nogi, cukrzyca, po udarze

Zakres obowiązków: Seniorka lubi oglądać telewizję, czytać gazety oraz spacerować wraz z opiekunką. Seniorka przez paraliż nogi nie może sama wstawać, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się spać, pomoc w przemieszczaniu się, higienie ciała, ubieraniu i rozbieraniu się, wspólne rozmowy, spacery i granie w gry planszowe.

Dodatkowo do obowiązków opiekunki należy pomoc w prowadzeniu domu: pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Sklepy są w odległości spaceru ok.10 minut pieszo lub jeszcze mniej rowerem.

Na wyposażeniu znajduje się wózek inwalidzki, elektryczny podnośnik oraz elektryczny silnik do wózka na spacery, specjalna deska sedesowa, łóżko pielęgniarskie,

Pielęgniarki przychodzą 2x dziennie podawać tabletki i insulinę.

Dostępny jest rower.

Nie ma pracy w nocy.

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 1400€ netto/mc

  • zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

  • gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc

  • gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

  • środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

  • dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

  • pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

  • zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

  • nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

  • praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

  • #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

  • bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www

Kogo szukamy:

  • kobieta 40-60 lat, min. dobry niemiecki, doświadczenie z demencją

  • Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

  • Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

  • Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

  • Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

  • Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez AKTIVMED24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: 0000721480 w celu analizy Twojej aplikacji, kontaktu z Tobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Żelazna 59, Warszawa Mazowieckie
48530555015
praca@aktivmed24.pl