Oferty pracy opieka Niemcy na koniec maja, 1950€, nr 935

Wynagrodzenie
€1950 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 37603 Holzminden, Niedersachsen, Holzminden, Niedersachsen
Planowana data wyjazdu - 30-05-2022 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 25-05-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Problemy ze słuchem
Zaburzenia krążenia
Zaburzenia rytmu serca
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)
Podopieczny 2
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Artroza
Cukrzyca
Inkontynencja moczowa
Zaburzenia krążenia

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
Pomoc w opiece:
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w higienie
pranie
sprzątanie
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

Osobą, która wymaga opieki jest 88-letni Pan, który ma problemy z poruszaniem się i cierpi na problemy krążeniowo-sercowe, odczuwa ból w kolanach, ma problemy ze słuchem oraz słabo widzi. Zaczyna się również zapominać. Trzeba pomagać mu codziennych czynnościach. Drugą osobą jest żona, która ma cukrzyce i problemy z krążeniem, artrozę i inkontynencję. Seniorzy lubią spędzać czas w ogrodzie. Opiekunka będzie prowadziła również dom.

Opis stanowiska:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pieluchomajtek.

Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa senior.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę My Care Friend. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma My Care Friend LTD, C220D Trident Business Centre,  Bickersteth Road 89, London, UK

Wawrzyniaka 2, Wrocław, 53-022 Dolnośląskie
717242006
info@mycarefriend.pl