Oferta opieki dla opiekunki w terminie od 11.02 na 6/8 tygodni w miejscowości Lipsk 04109/1500-1950E

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 04109 Lipsk, Lipsk
Data publikacji: 20-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Osteoporoza

internet
własna łazienka
własny pokój
blisko sklepy
rower
TV
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

Oferta opieki dla opiekunki w terminie od 11.02 na 6/8 tygodni w miejscowości Lipsk 04109/ 1500-1950 E.
Miejsce: Lipsk 04109
Termin: od 11.02. na 6/8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;
Podopieczna ma 85 lat, 60 kg, 150 cm wzrostu. Mieszka sama, ma początki demencji. Jest mobilna, porusza się z rollatorem. Choruje na osteoporozę. Seniorka lubi spacery i oglądać tv. Jest samodzielna we wszystkich czynnościach.
Sklep w odległości 5 min rowerem. Zaopatrzenie wystarczające.
Dom, dla opiekunki pokój, internet, tv, łazienka, rower.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl