Oferta dla opiekuna lub opiekunki w Lubece blisko granicy! Brak nocek i transferu!

Wynagrodzenie
€1600 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 23564 Lubeka, Lubeka
Planowana data wyjazdu - 26-11-2022
Data publikacji: 23-11-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Inkontynencja moczowa
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Miasto
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
blisko sklepy
rower
własne WC
TV
Pomoc w opiece:
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
spacery
sprzątanie
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
asekuracja
wspólne rozmowy

OPIS STANOWISKA:

PAN GÜNTER jest spokojnym seniorem. W wolnym czasie ogląda telewizję, ale czasami też lubi wyjść na spacer na wózku inwalidzkim lub posiedzieć na tarasie. W przeszłości był kierownikiem działu w dużej firmie ubezpieczeniowej.

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Nie ma problemów z mową, słuchem ani wzrokiem. Nosi okulary i aparat słuchowy. Jego orientacja czasowa, miejscowa, osobowa i sytuacyjna jest zachowana. Czasami tylko zdarza mu się o czymś zapominać.

MOBILNOŚĆ: Pan porusza się przy pomocy balkonika lub o lasce. Nie wymaga transferu, ale dobrze by było go asekurować, ponieważ jest osobą bardzo podatną na upadki, które zdarzają mu się zwykle co 1-2 tygodnie. Gdyby się przewrócił to będzie potrzebował wtedy pomocy opiekunki, żeby wstać. Ewentualnie można się wtedy skontaktować z rodziną, gdyby była taka potrzeba. Do dyspozycji jest też wózek inwalidzki.

POMOC PRZY HIGIENIE: Podopieczny stara się o swoją higienę osobistą dbać samodzielnie, ale może też potrzebować pomocy opiekunki np. przy pielęgnacji skóry lub kąpieli wedle potrzeby. Do pielęgnacji stóp i paznokci przychodzi osoba z zewnątrz. Z uwagi na częściową inkontynencję moczową Pan nosi wkładki i pieluchy.

POMOC PRZY JEDZENIU: Senior nie ma problemów z żuciem, połykaniem, jedzeniem ani piciem. Nie stosuje też żadnej specjalnej diety. Leki przyjmuje pod nadzorem.

NOCKI: W nocy może się obudzić 2-3 razy, ale nie potrzebuje wtedy pomocy opiekunki, chyba że wyjątkowo coś by się stało.

INNE: Córka przychodzi 3 razy w tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę mniej więcej na 4-5 godzin, najczęściej przed południem.

KOGO SZUKAMY:

Rodzina chciałaby, aby zawsze ktoś był w domu, gdy ich nie ma i pomógł Panu, gdyby się np. przewrócił. Pan też lubi mieć poczucie, że ktoś jest w nocy w domu. Musi to być ktoś przyjazny, kto zna niemiecki. Najlepiej osoba niepaląca i w pełni zaszczepiona na COVID-19!

WARUNKI DOMOWE:

Jest to dom jednorodzinny. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój dzienny i własną sypialnię w suterenie z pięknym widokiem na zieleń. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 10 minut pieszo od domu.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ NA TO ZLECENIE?

- przychodzą ogrodnik i pomoc domowa co 2 tygodnie na 2 godziny
- pokój dla opiekunki z pięknym widokiem
- ciekawa lokalizacja blisko granicy
- własna łazienka dla opiekunki
- internet i telewizja do dyspozycji
- brak transferu
- rower na zleceniu
- blisko do sklepu, do 15 minut pieszo
- nie ma nocek


Jeśli MASZ PYTANIA dotyczące oferty, ZADZWOŃ do nas, DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE lub ZNAJDZIEMY INNĄ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE 😊

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452

Święty Marcin 24, Poznań, 61-804 Wielkopolskie
570317903
rekrutacja@perfekton.pl