Oferta blisko granicy z Holandią do przyjaznej seniorki!

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 41836 Hückelhoven, Hückelhoven
Planowana data wyjazdu - 29-11-2022
Data publikacji: 24-11-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Demencja
Inkontynencja moczowa
Problemy ze słuchem
Osteoporoza
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Miasto
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
blisko sklepy
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko toaletowe
wózek inwalidzki
uchwyty wannowe
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
opieka w nocy
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
transfer
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
asekuracja

OPIS STANOWISKA:

PANI JOHANNE jest ogólnie przyjazną seniorką. Z uwagi na swój obecny stan zdrowia bywa czasem niemiła i uparta, ale nie jest agresywna. Nie ma żadnych zainteresowań ani stałego rytmu dnia, ale bardzo ważne dla niej są regularne posiłki. W przeciwnym razie Pani jest bardzo pasywna i nie ma na nic chęci.

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Nie ma problemów z mową. Bardzo źle jednak słyszy i częściowo źle widzi, ale nosi okulary. Ze względu na chorobę zdarza jej się czasem o czymś zapominać. Ma też częściowe zaburzenia orientacji czasowej, ale jej orientacja miejscowa, osobowa i sytuacyjna jest zachowana.

MOBILNOŚĆ: Obecnie po upadku Pani jest głównie osobą leżącą. Wymaga pełnego transferu i asekuracji np. podczas przesiadania się na krzesełko toaletowe oraz pomocy przy wstawaniu, siadaniu czy obracaniu się w łóżku. Dobrze by było, aby opiekunka Panią mobilizowała, tak aby jej mobilność się polepszyła.

POMOC PRZY HIGIENIE: Podopiecznej trzeba w pełni pomóc przy codziennej pielęgnacji ciała. Gdy kąpiele będą znów możliwe to do pomocy będzie przychodzić córka. Z uwagi na częściową inkontynencję moczową Pani nosi wkładki, a na noc zakłada pieluchomajtki.

POMOC PRZY JEDZENIU: Seniorka nie ma problemów z żuciem, przełykaniem, jedzeniem ani piciem. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Należy jej tylko przypominać o tym, żeby piła wystarczająco dużo. Leki przyjmuje pod nadzorem.

NOCKI: W nocy może się obudzić raz, żeby iść do toalety i będzie wtedy potrzebować pomocy opiekunki, ale nie jest to jeszcze pewne, ponieważ podczas pobytu w szpitalu Pani się to nie zdarzało.

INNE: W ciągu dnia Pani nosi aparat ortopedyczny (ortezę) na klatce piersiowej, który trzeba jej zakładać i zdejmować. Regularnie w odwiedziny przyjeżdża córka i wnuczka z bardzo dobrze wychowanym i kochanym psem. Rodzina jest przyjazna.

KOGO SZUKAMY:

Opiekunka przyjazna i taka, która będzie dobrze się obchodzić z Podopieczną.

WARUNKI DOMOWE:

Jest to mały domek jednorodzinny blisko granicy z Holandią. Seniorzy mają swoje łóżka pielęgnacyjne na parterze w salonie. Do dyspozycji opiekunki będzie własne piętro na piętrze. Łazienka jest wspólna, ale gdyby opiekunka chciała to może korzystać z prysznica, który jest w piwnicy.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ NA TO ZLECENIE?

- ciekawa lokalizacja blisko granicy z Holandią
- własne piętro dla opiekunki
- własny prysznic dla opiekunki
- blisko do sklepu
- zakupy może też przejąć córka
- dużo pomocy domowych np. materac przeciwodleżynowy
- przychodzi Pflegedienst


Jeśli MASZ PYTANIA dotyczące oferty, ZADZWOŃ do nas, DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE lub ZNAJDZIEMY INNĄ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE 😊

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452

Święty Marcin 24, Poznań, 61-804 Wielkopolskie
570317903
rekrutacja@perfekton.pl