Nowe zlecenie od zaraz

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 61449 Steinbach ( Taunus), Steinbach ( Taunus)
Planowana data wyjazdu - 20-01-2022 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 20-01-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja
Inkontynencja moczowa
Osłabienie starcze
Zaburzenia połykania/ przeżuwania

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Przedmieścia
Udogodnienia na zleceniu:
internet
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
samochód do dyspozycji
TV
Pomoc w opiece:
krzesełko kąpielowe
Mieszka z podopiecznym:
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
częściowy transfer
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
opieka w nocy
pomoc w higienie
zakupy
pomoc przy poruszaniu się
asekuracja

Nowe zlecenie od zaraz #61449 Steinbach (Taunus)

Opis stanowiska:

Do opieki Pan 89 lat, 168 cm, 65 kg; ma 3. grupę pielęgnacyjną, ma problemy z chodzeniem przez złamanie obojczyka (4 tygodnie temu) oraz początkową demencję ( z jej powodu zapomina o złamaniu obojczyka) oraz inkontynencje moczową.Nie ma problemów z komunikacją, ale zdażają mu się problemy z pamięcią oraz orientacją w czasie. Podopieczny jest samodzielny, ale czasem potrzebuje wsparcia np. przy wstawaniu, chodzeniu po schodach.( zamówiono windę), ubieraniu się i myciu ( 1x w tygodniu). Do pana nie przychodzi służba pielęgnacyjna. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Trzeba mu pomóc przy jedzeniu - pokroić na mniejsze kawałki. Budzi się 2-3 razy w nocy. Z zawodu jest pediatrą, lubi zajmować się ogrodem. Bardzo lubi spacery. Samodzielnie organizuje sobie czas. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Żona podopiecznego prowadzi gospodarstwo domowe oraz przygotowuje posiłki. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

Do dyspozycji jest laska, taboret prysznicowy,w najbliższym czasie również winda. Dostępny jest również samochód z automatyczną skrzynią biegów, który może sie przydać do robienia zakupów.

Rodzina mieszka na obrzeżach miasta domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są 30 min drogi od domu.

Do obowiązków opiekunki należeć będzie robienie zakupów, od czasu do czasu prowadzenie gospodarstwa domowego, ubranie podopiecznego i sprowadzenie go z 1 piętra po schodach, a wieczorem wproadzenie na piętro, spacer z podopiecznym.

Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z internetem i TV.

Wymagania stanowiska:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie
-chęć do pracy
-dyspozycyjność od zaraz
Mile widziame prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-1500 EUR stawka miesięczna
-umowa zlecenie
-składki ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl