Nowe zlecenie od 25.01.2022 #56322 Spay

Data publikacji: 20-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba leżąca
Choroby
Cukrzyca
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa
Stomia
Osoby leżące

Miejsce zamieszkania:
Obszary wiejskie
internet
własna łazienka
własny pokój
blisko sklepy
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
łóżko pielęgnacyjne
lift
wózek inwalidzki
Mieszka z podopiecznym:
Mąż

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
zakupy
zmiana pieluch
współpraca z Pflegedienst (czy przychodziła Pflegedienst do seniora ? pielęgniarki ?)

Do opieki jest Pani 74 lata, 168 cm, 80 kg; ma 4. grupę pielęgnacyjną, ma stomię moczową, częściową inkontynencję ( nosi wkładki) oraz cukrzycę.
Jest osobą leżącą ( pielęgnacja odbywa się w łóżku, pani jest w stanie pomagać), nie ma problemów z demencją, samodzielnie przyjmuje leki. Jest osobą spokojną i otwartą. Mieszka z  samodzielnym mężem, który wymaga pomocy tylko w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Po przyjeździe do opieki przez jakiś czas będzie tylko pan, ponieważ Pani przebywa jeszcze na krótkoterminowej opiece. Dobrze przesypia wszystkie noce. Nie ma problemów z jedzeniem oraz piciem. Podopieczna lubi oglądać TV.  Codziennie przychodzi służba pielęgnacyjna, aby zająć się stomią i podać insulinę. Podopieczna jest pod opieką fizjoterapeuty.

Najbliższe sklepy oddalone są 15 min drogi od domu. Do obowiązków opiekunki należeć będzie także prowadzenie gospodarstwa domowego oraz zakupy raz w tygodniu lup przygotowanie listy. W zakupach pomagają synowie, którzy mieszkają w pobliżu.

Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z internetem i TV oraz osobna łazienka. Rodzina mieszka w domu jednorodzinnym na wsi.

Wymagania stanowiska

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie
-chęć do pracy
-dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy

-1550 EUR stawka miesięczna
-umowa zlecenie
-składki ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl