Niepaląca Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do samotnej Seniorki

Wynagrodzenie
€1650 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 73733 Esslingen, Esslingen
Planowana data wyjazdu - 21-01-2022
Data publikacji: 14-01-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja
Inkontynencja moczowa
Osłabienie starcze
Otępienie starcze
Problemy z mową
Udar mózgu

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w bloku
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
spacery
sprzątanie
zakupy
zmiana pieluch
zmiana podkładów na łóżko
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
towarzyszenie przy wizytach lekarskich
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
lekkie ćwiczenia gimnastyczne
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

Miejscowość: Esslingen kod: 73733

Podopieczny: Pani

Wiek: 88

Data wyjazdu: od zaraz

Czas trwania oferty: min. 6 tyg.

wynagrodzenie: 1650 Euro

Oferta numer: VT 73733

Oferta jest od przyszłego tygodnia na okres min. 6 tygodni

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 88 letnia Seniorka mieszkająca samotnie w mieszkaniu w miejscowości Esslingen kod: 73733. Podopieczna ma lekkie problemy z poruszaniem się.

Pflegegrad: 3

Waga: 65 kg

Wzrost: 165 cm

Interwencje nocne: Brak – Seniorka przesypia od 20:30 do 8:00

Zgłoszone schorzenia: Podopieczna jest osobą po wylewie, zaburzenia rytmu serca, zwyrodnienie plamki  żółtej – problemy ze wzrokiem. Demencja –  średnio zaawansowana. Ma stwierdzoną inkontynencję moczową oraz nosi pieluchy. Seniorka czasami gubi orientację czasową, ma również problemy z orientacją sytuacyjną. Problemy z wymową (afazja)

Podopieczna potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu oraz we wchodzeniu po schodach.Dbaniu o higienę ciała. 2 razy w tygodniu na Seniorka uczestniczy w gimnastyce.  Na miejscu jest lift do wanny.

Możliwości zakupowe są 15/20 min. pieszo.

Seniorka jest osobą wycofaną, nie lubi zbytniego towarzystwa, woli oglądać telewizję w spokoju. Ma tendencję do szybkiego denerwowania się. Konieczny jest przyjazd Opiekunki ze spokojnym usposobieniem.

Do obowiązków opiekunki będzie należało: dbanie o gospodarstwo domowe, robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, prasowanie oraz inne bieżące pomoce domowe.

KOGO SZUKAMY:

– Opiekunka operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym

– Opiekunka  niepijącej alkoholu

– Opiekunka która nie pali papierosów – warunek konieczny!

– Opiekunka, która jest zaszczepiona – warunek konieczny!

CO OFERUJEMY:

–Własny pokój

– Internet
– Czas wolny
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– Terminowe wypłaty
– Odprowadzane składki ZUS w każdym miesiącu zatrudnienia, zarówno podczas pobytu w delegacji, jak również w Polsce
– Dokument A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
– Wynagrodzenie na poziomie 1650 EURO (miesięcznie)

– Organizacja i opłacenie transportu
– Program lojalnościowy – dodatkowe bonusy pieniężne w przypadku dłuższej współpracy
– Dodatkowe bonusy pieniężne za polecenie nowych pracowników

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Personel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerami: NIP 678-315-39-34, REGON 361020709.

Reduta 26e, 31-421, Kraków Małopolska
322050026
124464019
office@personelgroup.pl