Mobilna para do opieki w Hamburgu! Własna łazienka i Internet na zleceniu!

Wynagrodzenie
€1850 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 22417 Hamburg, Hamburg
Planowana data wyjazdu - 09-12-2022
Data publikacji: 25-11-2022
Oferta ważna do: 24-12-2022

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 2
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Depresja
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa
Nowotwór
Problemy z orientacją
Problemy ze słuchem
Udar mózgu
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)
Podopieczny 2
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Inkontynencja moczowa
Problemy z orientacją
Problemy ze słuchem
Udar mózgu
Problemy z poruszaniem się (czy senior poruszał się przy balkoniku? chodził o lasce?)

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własna łazienka
własny pokój
blisko sklepy
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
łóżko pielęgnacyjne
krzesełko kąpielowe
wózek inwalidzki
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mąż
Żona

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
opieka w nocy
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
sprzątanie
zakupy
zmiana pieluch
kontrola stanu zdrowia seniora
chodzenie do apteki
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
pomoc przy chodzeniu do toalety
współpraca z Pflegedienst (czy przychodziła Pflegedienst do seniora ? pielęgniarki ?)
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece
Osoba nie paląca

OPIS STANOWISKA:

PANI CHRISTA to kochana, przyjacielska i towarzyska podopieczna. Ze względu na swoje zaburzenia lękowe bywa bojaźliwa i mówi sama do siebie. 

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Ma częściowe problemy z orientacją czasową, ma natomiast w pełni zachowaną orientację czasową, osobową, sytuacyjną i nie ma problemów z pamięcią. Podopieczna ma częściowe zaburzenia słuchu, ale nie ma problemów z mową i wzrokiem. Nosi okulary

MOBILNOŚĆ: Oboje poruszają się samodzielnie o rollatorze w domu. Nie zaszkodzi jednak mieć na nich oko, a szczególnie na Panią, która czasami potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu, aby się przytrzymać. 2 razy w tygodniu Pani ma fizjoterapię w domu.

POMOC PRZY HIGIENIE: Seniorka potrzebuje codziennie pomocy w higienie ciała. Codziennie Pflegedienst zajmuje się poranną higieną i prysznicem (wtedy Opiekunka nie musi nic więcej pomagać), ale należy pomóc seniorce przy wieczornej toalecie. Cierpi na częściową inkontynencję moczową i kałową oraz nosi pieluchomajtki, ale prawie nigdy Opiekunka nie musi ich jej zmieniać .W ciągu dnia należy chodzić z nią do toalety.

POMOC PRZY JEDZENIU: Je i pije samodzielnie. Nie ma również problemów z żuciem i przełykaniem. Należy zwracać uwagę na ilość przyjmowanych przez nią płynów. Leki przyjmuje pod nadzorem.

NOCKI: Zazwyczaj budzi się w nocy 2-3 razy i idzie do toalety samodzielnie. Czasami może potrzebować przy tym pomocy Opiekunki, a w razie czego ma ze sobą dzwonek, aby obudzić i zawołać Opiekunkę. 

 

PAN HARALD  jest spokojnym człowiekiem, który wie, czego chce. W przeszłości był rzemieślnikiem. Przy dobrej pogodzie Pan chętnie spędza czas na ławce w ogrodzie.

KOMUNIKATYWNOŚĆ: Ma częściowe problemy z orientacją czasową i z pamięcią, ale ma w pełni zachowaną orientację miejscową, osobową i sytuacyjną. Senior mówi głośniej (niż by chciał) ze względu na niedosłuch i szumy uszne, ale nie ma problemów z mową i wzrokiem. Należy także mówić do niego głośniej.

MOBILNOŚĆ: Oboje poruszają się samodzielnie o rollatorze w domu. Nie zaszkodzi jednak mieć na nich oko, a szczególnie na Panią, która czasami potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu, aby się przytrzymać. 2 razy w tygodniu Pan ma fizjoterapię w domu.

POMOC PRZY HIGIENIE: Senior wymaga pomocy w higienie 1 raz w tygodniu. Pflegedienst przychodzi 1 raz tygodniowo i pomaga mu w kąpieli i goleniu. Poza tym Opiekunka powinna mu pomóc co jakiś czas w ubieraniu, np. zapiąć guziki lub zawiązać buty. Cierpi na częściową inkontynencję moczową i nosi pieluchomajtki. Czasami w zmianie pieluchomajtek potrzeba pomocy opiekunki, gdy seniorowi się samodzielnie nie udaje.

POMOC PRZY JEDZENIU: Je i pije samodzielnie. Nie ma również problemów z żuciem i przełykaniem. Należy zwracać uwagę na ilość przyjmowanych przez niego płynów. Leki może przyjmować samodzielnie.

NOCKI: Podobnie jak żona, Pan budzi się w nocy 2-3 razy i idzie do toalety samodzielnie. Czasami może potrzebować przy tym pomocy Opiekunki, aczkolwiek ma ze sobą dzwonek, aby obudzić i zawołać Opiekunkę.

INNE: Dwa razy w tygodniu sprzątaniem zajmuje się Pflegedienst. Przy wszystkich wizytach lekarskich towarzyszy córka.

 

KOGO SZUKAMY:

Opiekunka powinna być empatyczna i kochana. Wymagane doświadczenie z osobami starszymi, z depresją, zaburzeniami lękowymi lub chorobami psychicznymi. Najlepiej, aby praca z seniorami i pomoc osobom starszym sprawiała jej radość. Rodzina chciałaby też najlepiej osobę niepalącą, zaszczepioną i ostrożną ze względu na Covid-19.

WARUNKI DOMOWE:

Jest to dom jednorodzinny w centrum Hamburga! Łazienka przystosowana do osób niepełnosprawnych.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ NA TO ZLECENIE?

- Internet na zleceniu
- blisko do sklepu
- atrakcyjna lokalizacja w Hamburgu
- dostępny telewizor
- własna łazienka
- wiele pomocy domowych
- brak transferu
- współpraca z Pflegedienst


Jeśli MASZ PYTANIA dotyczące oferty, ZADZWOŃ do nas, DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE lub ZNAJDZIEMY INNĄ OFERTĘ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE 😊

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452

Święty Marcin 24, Poznań, 61-804 Wielkopolskie
570317903
rekrutacja@perfekton.pl