Krótkie zlecenie na 3-4 tygodnie. Opiekunka z podstawowym niemieckim, od zaraz do samotnej Seniorki w 78315 Radolfzell

Wynagrodzenie
€1300 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 78315 Radolfzell, Radolfzell
Planowana data wyjazdu - 11-08-2022
Data publikacji: 10-08-2022
Oferta ważna do: oferta nieaktywna

Osoby do opieki:

Ilość osób do opieki: 1
Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Rollator
Choroby
Demencja
Osłabienie starcze
Problemy ze słuchem
Zniedołężnienie starcze

Warunki na zleceniu

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny
Udogodnienia na zleceniu:
internet
własny pokój
TV
Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka z podopiecznym:
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
organizacja czasu wolnego
pranie
spacery
sprzątanie
zakupy
asekuracja
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Zatrudniamy na warunkach niemieckich).

          Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

                                                       Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: 78315 Radolfzell

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1300 Euro netto

Opis:
Szukamy opiekunki dla samotnej starszej pani, która porusza się o rollatorze. Pani Felicitas jest spokojną osobą. Jest wdzięczna za każdą pomoc, którą jej się okazuje. Seniorka choruje na cukrzyce, dwa razy dziennie przychodzi do niej pielęgniarka, która podaje jej insulinę. Na co dzień seniorka samodzielnie dba o swoją higienę. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety i przesypia całe noce.

Seniorka posiada mieszkanie w domu jednorodzinnym. Rodzinie seniorki zależy na dobrym samopoczuciu opiekunki. Członkowie rodziny często odwiedzają seniorkę. Dla opiekunki przygotowany jest pokój z dostępem do Internetu. Rodzina zapewnia czas wolny. W domu jest również kot.

  Oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)

- Legalne zatrudnienie (składki odprowadzane do Niemiec)

- Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
- Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu

- Pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu
- Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie
   transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!

 Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym
   porozumiewanie się z podopiecznym
- Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
- Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:

Agencja Zatrudnienia EFEKT

ul. Wyzwolenia 4

66-500 Strzelce Krajeńskie

tel. 95 739 7999, 95 739 7998,
kom. 669 363 748 ,
         503 502 317,
         503 968 317,
         506 593 481, 506 593 416, 501583452

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem (dalej: RODO) niniejszym informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania Państwa danych osobowych) jest Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.KRS: 0000527480, NIP PL2810085785, REGON 081239399 z siedzibą w ul. Wyzwolenia 4, 66-500 Strzelce Krajeńskie e-mail: biuro@praca-efekt.pl

Wyzwolenia 4, Strzelce Krajeńskie, 66-500 Lubuskie
957397999
957397998
biuro@praca-efekt.pl