do Seniorki w 25938 Nieblum/ wyspa Wyk od 25.02/1500-1950E / J. PODSTAWOWY

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 25938 Nieblum/ wyspa Wyk, Nieblum/ wyspa Wyk
Data publikacji: 20-01-2022

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna

internet
własna łazienka
przychodzi sprzątaczka
własny pokój
blisko sklepy
Mieszka z podopiecznym:
Mąż

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w higienie
zakupy
pomoc przy chodzeniu do toalety

Poszukujemy Opiekunki do Seniorki w 25938 Nieblum/ wyspa Wyk od 25.02/1500-1950E / J. PODSTAWOWY
Miejsce: 25938 Nieblum/ wyspa Wyk
Termin: od 25.02 na 6 /8 tyg.
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;
Małżeństwo. Do opieki Pani, 83 lata, 165 cm, 65 kg. Jest mobilna, chodzi wolno. Trzeba ubrać Seniorkę, umyć, potrawy pokroić itp, Pani sama je, trzeba pomóc w toalecie. Mówi niewyraźnie, powoli, nie ma demencji, jest świadoma.
Seniorka wstaje o 8, 8.30 jest śniadanie, o 16 kanapki, ciasto, kawa, o 19 obiadokolacja.
Obowiązki: poza pomocą podopiecznej - gotowanie, pranie, sprzątanie.
Do sprzątania raz w tyg. przychodzi pani.
Zakupy 15min.
Mąż zupełnie sprawny nie wymaga opieki.
W domu wszystko jest, owoce, sery, wędliny, Seniorzy uwielbiają dżemy -w czasie posiłków są 4 rodzaje.
Czas wolny 12.30-15.30.
Miejscowość wypoczynkowa, słomiane dachy, plaże itp
Duży dom. Parter, dwa piętra. Na parterze jest kuchnia, salon, pokój z pianinem, pralnia, suszarnia. Na piętrze są min. sypialnie seniorów. Dla opiekunki osobne mieszkanie : pokój, osobna łazienka, aneks kuchenny z salonem.
Wyk auf Föhr, Wyk – miasto uzdrowiskowe w Niemczech położone na północnofryzyjskiej wyspie Föhr na Morzu Północnym. Administracyjnie leży w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn, w powiecie Nordfriesland, jest siedzibą urzędu Föhr-Amrum.
Główne źródło dochodów miejscowości stanowi turystyka. Miasto jest administracyjnym, handlowym i usługowym ośrodkiem dla mieszkańców wysp Föhr i Amrum.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie podstawowym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888
praca@bestcare24.pl