🍀Oferta opieki dla OPIEKUNKI w 70374 Stuttgart/ BARDZO LEKKIE ZLECENIE od 14.10

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 70374 Stuttgart, Stuttgart
Data publikacji: 22-09-2021

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba na wózku

internet
własna łazienka
własny pokój
własne WC
TV
Pomoc w opiece:
przychodzi pflegedienst
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

🍀Oferta opieki dla OPIEKUNKI z komunikatywnym niemieckim w 70374 Stuttgart/ BARDZO LEKKIE ZLECENIE🍀 od 14.10
Miejscowość: 70374 Stuttgart
Termin: 14.10.2021 r. na 6/8 tygodni
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1500 Euro
działalność gospodarcza: 1950 Euro
Senior niedługo kończy 100 lat, waży 85 kg, mierzy 180 cm. Mieszka sam. Sam wstanie, stanie na chwilę, ale ma problem ze zrobieniem kilka kroków. Porusza się na wózku. Pan jest nieabsorbujący, można go zostawić samego. Jest komunikatywny, rozmowny. Mało je, głównie zupy. Obiad dla Seniora przywozi catering. Opiekunka obiad gotuje dla siebie. Podopieczny sam się myje i ubiera, potrzebna jedynie asekuracja. Przychodzą Pflegedienst 2 x dziennie podają tabletki, mierzą ciśnienie. Przychodzi także ogrodnik, Pani która robi zakupy, Pani do mycia.
Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie.
Zakupy 15-20 min pieszo.
Dom, parter, piętro, ogród. Dla opiekunki góra, osoba łazienka i toaleta, internet, tv.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.
Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 888
+48 538 109 848
+48 735 140 466
praca@bestcare24.pl
Best Care
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888